Tarihçe

Besicilik ve çiftçilik, dede mirasıdır bize. “Anadolu’da, özveriyle yetiştirdiği hayvanları, değerince kazanca dönüştürmek için bekleyen emekçilerin halinden, en iyi biz anlarız” dedik, en iyi et entegre tesislerini biz hayata geçirdik!

Hayvancılık sektöründe 1980lerden bu güne uzanan faaliyetlerimizi, 2006 yılından itibaren Bozzo Et Güvencesiyle sürdürüyoruz. Firmamızın temel faaliyetleri, et ve et ürünlerinin islami usullerde hazırlanması ve satışa sunulmasıdır. Kasap ve marketlerin karkas et tedarikçisi konumunda her geçen gün büyüyen markamız, artık yeni, modern et entegre tesisimizle, Türkiye’nin önde gelen et tedarikçileri arasında saygın yerini almıştır. Büyükbaş ve küçükbaş et ürünleri alanında faaliyet gösteren fabrikamızda, işlenmiş et ve karkas et üretimi gerçekleştiriliyoruz. Kalite, hijyen ve sağlığı, genel ilke saydığımız hizmet anlayışımızla, hem besicilerimizin hem tüketicilerimizin güvenilir tercihiyiz.

Bozzo Et, “çocuklarıma yedirmediğim hiçbir şeyi satmam” diyen bir anlayışın eseridir. Teknolojinin besicimizin hizmetine sunulduğu, tüketiciye güven olduğu yerdir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Misyonumuz:

İslami usullere uygun helal, güvenilir, sağlıklı et ve et ürünlerimizle, marka değerimizi müşteri memnuniyeti ile güvence altına almaktır. Tecrübeli ve eğitimli personellerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayıp, en hızlı şekilde müşterilerimizle ürünlerimizi buluşturmaktır.

Vizyonumuz:

Marka değerimizi daha da güçlendirecek, sektöründe rakipleri için yarattığı değerler ile büyüyen, tercih edilen, güven duyulan, çevre ve insan sağlığına duyarlı, dünya pazarında tanınan bir firma haline gelmektedir.

 

7/24 Görüş ve Önerileriniz Bizim için değerli!